НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


18.01.2018
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
Коротко про проект Надрукувати Надіслати електронною поштою

Надзвичайно актуальною в наш час є тема цьогорічного проекту «У моєму родоводі – гордість нашого народу!» Тому що немає нічого ближчого до будь-якої людини, ніж її власна родина. І почуття родини, відчуття захищеності у родині – це те почуття, яке веде людину все її життя. А якщо людина не просто любить свою родину, емоційно ставиться до неї на якомусь підсвідомому рівні, а свідомо знає історію цієї родини, знає основні персоналії у своїй родині, знає своїх предків, шанує їх, вона обов’язково буде людиною перспективною. Тому наш проект спрямовано на вивчення минулого, задля того, аби було краще майбутнє у кожної еконадської родини, у кожного еконадця, у нашої України.

 
Рід, родина Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Рід, родина. Саме через це відчуття роду і завдяки йому кожна людина приходить до світлого образу Батьківщина, до щирих, глибоких і чесних роздумів про сенс людського життя. У нашого народу, як і у всіх народів світу, здавна живе добра традиція підтримувати родинні взаємини, долати родинні незгоди. Кожна людина з великою теплотою згадує те місце, де проминуло босоноге дитинство у затишній оселі. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини, тому що ми маємо дім, в якому мама і тато, бабуся і дідусь, братики і сестрички. Так, ми кажемо „мої рідні”, коли говоримо про сім'ю. У кожного з нас є своя родина. Це найдорожчі нам люди, які найбільше люблять, жаліють, тому що ми теж для них – рідні. І ми їх також найбільше любимо, ми без них не уявляємо свого життя .

   Діти! Бережіть своїх рідних!
      
     

 

 
ТЕМА ЦЬОГОРІЧНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ Надрукувати Надіслати електронною поштою

ТЕМА ЦЬОГОРІЧНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ, ЯКІ СТАРТУВАЛИ В НВК №30 «ЕКОНАД» ЗВУЧИТЬ ТАК: «У МОЄМУ РОДОВОДІ – ГОРДІСТЬ НАШОГО НАРОДУ!»

            На жаль, у наш час багато дітей зовсім не цікавляться минулим своїх батьків, родичів. Не мають уявлення про своє родове дерево. А деякі навіть можуть не знати імена своїх прадідусів, прабабусь, дідусів та бабусь. Але цього зовсім не можна сказати про учнів НВК №30 «ЕКОНАД» м. Києва. Тепер ви розумієте, з якою метою створюються дані презентації: аби допомогти створити цілісність в родині кожного учня нашого навчального закладу, допомогти усвідомити важливість сім’ї, традицій та звичаїв, які вона має! Варто було лише поцікавитись у своїх батьків про події з їхнього життя, з життя їхніх батьків. (А ми вже на власному досвіді переконалися, що це є захоплюючим та надзвичайно пізнавальним). Знати свій родовід-це значить поважати своїх предків, тоді  і наступні покоління будуть поважати тебе за гарні справи, вагомі досягнення. Таких висновків дійшли і найперші презентанти цьогорічного проекту – учні 8-х класів, їхні батьки, рідні, класні керівники:

8-А клас – Маслій Оксана Андріївна

8-Б клас – Терещенко Олександра Владиславівна

8-В клас – Міхневич Інна Федорівна

            Восьмикласники побажали всім присутнім на презентації продовжувати  будувати власні родовідні дерева — вести записи про своїх батьків, їх батьків, дідів-прадідів. 

 

      
     
 
У МОЄМУ РОДОВОДІ – ГОРДІСТЬ НАШОГО НАРОДУ Надрукувати Надіслати електронною поштою

 РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ «У МОЄМУ РОДОВОДІ – ГОРДІСТЬ НАШОГО НАРОДУ»
В НВК № 30 «ЕКОНАД» М. КИЄВА
 
   
 
«Родина», «рід», які слова святі,
Вони потрібні кожному в житті,
Бо всі ми з вами гілочки на дереві,
Що вже стоїть віки.
Це дерево - наш славний родовід,
Це батько, мати, прадід твій і дід.

Саме під таким гаслом і відбулися в НВК № 30 «ЕКОНАД» М. КИЄВА презентації 5-А та 5-Б класів. В актовій залі навчального закладу в цей день зустрілися учні, вчителі і батьки. Зустрілися, щоб уславити рідну сім ю, батьківський вогник, який світить нам усе життя, бо родина – це сонце гаряче, що нам дарує надію й тепло.
 Виховувати повагу до родини, батьків, гордість за своїх рідних, почуття патріотизму та доброти;розвивати творчу уяву і збагатити знання учнів про сімї однокласників – ось мета цьогорічного проекту.

 

      
     
     
     
 
День дорослої дитини Надрукувати Надіслати електронною поштою

«День дорослої дитини» в громадсько-активній школі
НВК № 30 «ЕКОНАД» м.Києва 

       Традиційно в День святого Наума в НВК № 30 «ЕКОНАД» м.Києва проходить День дорослої дитини. Для більшості учнів і вчителів відомий, як день самоврядування.
     Старшокласники, і не тільки, проводять уроки разом із учителями. Кожен бажаючий має можливість підготуватися і спробувати себе в ролі вчителя з предмету, який подобається йому найбільше.

    Вчителі – це такі особливі люди, які ведуть нас, дітей, у світ знань. Але бажаючих спробувати цей нелегкий хліб, з кожним роком більшає.
      
     
     
     
     
     
 
Зараз на сайті: 1 гість


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"