НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


26.07.2017
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Київський фестиваль стартапів «Class іdeя» Надрукувати Надіслати електронною поштою
20 квітня 2017 року на базі Київського Палацу дітей та юнацтва відбувся Київський фестиваль стартапів «Class іdeя», ініційований Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за підтримки КПДЮ та Київської Малої академії наук «Дослідник». Партнерами Фестивалю стали Business shark Robo.House, Музей «Експериментаніум», Київський міський центр зайнятості, Інноваційний простір HUB 4.0, проект «Школа героїв» Пушкар Андрій, Київський молодіжний центр та бізнес-інкубатор «Sikorsky Challange».
 
Детальніше...
 
День цивільного захисту в НВК №30 «ЕКОНАД» м.Києва Надрукувати Надіслати електронною поштою
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 12 квітня у НВК №30 «ЕКОНАД» відбувся День цивільного захисту.
 
Детальніше...
 
«Гріх непростимий Чорнобиль» - екологічне застереження Надрукувати Надіслати електронною поштою
Чорнобиль - це подвиг, пам`ять  і нестерпний біль України. 26 квітня 2017 року минає 31 рік з дня аварії на ЧАЕС. Напередодні цієї трагічної дати в районній бібліотеці ім.П.Усенка відбулася зустріч учнів7-Б класу НВК №30 «ЕКОНАД»  з учасником ліквідації аварії на ЧАЕС - полковником у відставці Мізько Андрієм Олександровичем, який був штурманом МІ-6, саме його екіпаж виконував завдання на ЧАЕС у період з 5 по 12 травня та завідувачкою сектором науково-освітньої роботи Національного музею «Чорнобиль» Супрунчук Олександрою Павлівною.
 
Детальніше...
 
«Казок країна чарівна у гості нас чекає» медіа-квест з Оксаною Кротюк Надрукувати Надіслати електронною поштою
Багато цікавих подій відбувається в районній бібліотеці ім.П.Усенка для дітей, всі вони динамічні, веселі й водночас пізнавальні. Сьогодні діти 1-В класу (класний керівник Цуркан О.В.) НВК №30 «ЕкоНад» вперше прийшли до бібліотеки і одразу потрапили у грайливу, підтоновану легким гумором казку з Оксаною Кротюк - письменницею, літературним редактором журналу «Малятко», автором власного проекту на Українському радіо «Великий світ малого читача», членом Національної спілки письменників України. У цій веселій, сповненій бурхливою фантазією казці можливі були найхимерніші, найнесподіваніші дива.
 
Детальніше...
 
ІІІ Освітній фестиваль Арсенал ідей. Надрукувати Надіслати електронною поштою
5 квітня учні НВК №30 «ЕКОНАД» стали учасниками відкриття ІІІ Освітнього фестивалю «Арсенал ідей», який розпочав свою діяльність у Мистецькому Арсеналі.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 28 - 36 з 255


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"