НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


18.01.2018
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
Конкурсне приймиання Надрукувати Надіслати електронною поштою

                НВК №30 «ЕКОНАД» (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) міста Києва проводить набір учнів до 1-го класу на 2017 – 2018 навчальний рік.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Незабаром розпочнеться дуже відповідальний етап в житті Вашої родини – дитина йде до школи, маленька особистість вступає зовсім в інші стосунки зі світом, який її оточує.

Ваші переживання цілком зрозумілі, ми хвилюємося разом з Вами, адже від взаємин, які складуться у Вашої дитини і у Вас з колективом нашого НВК, з нашою еконадською родиною, залежить дуже багато.

Набір дітей до першого класу проводиться на конкурсній основі у формі співбесіди з 3 квітня по 1червня 2017 року.

Записатися  на співбесіду можна за телефоном (044) 550-32-68.

Склад конкурсної комісії:

голова комісії: Стародубцев А.В., заступник директора НВК;

члени комісії:

                 Єргієва Л.В. - практичний психолог;

                 Доманова Т.В. - учитель початкових класів;

                 Коваль Т.Г. - учитель початкових класів;  

Конкурсні співбесіди триватимуть        
з 03.04. 2017р. по 01.06. 2017р.

у вівторок, четвер – з 15 год. до 18 год.

Для участі в конкурсі необхідно мати такі документи:

1.   Заява батьків або осіб, що опікуються дитиною.

2.   Копія свідоцтва про народження дитини.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

            У відповідності до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", наказів Міністерсва освіти і науки України:

•         Наказ Міністерства № 996 від 30.08.2011 "Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти"

•         Наказ Міністерства № 1222 від 21.08.2013 "Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти"

•         від 20.02.2002 № 128 "Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальнихзакладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах"

•         від 19.06.2003 № 389 "Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих  шкіл (шкіл-інтернатів)"

•         від 07.04.2005 № 204 "Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів"

•         від 13.04.2011 № 329 "Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти"

•         від 14.02.2015 року № 1/9-71 «Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до 1 класу».

Наказів, розпоряджень, листів управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації:

•         Лист РУО № 01/21-44/552 від 22.02.2016 "Щодо прийому дітей до перших класів

загальноосвітніх навчальних закладів у 2016 році", в яких зазначено:

«  -1.1. Приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв,

колегіумів,  спеціалізованих  шкіл  (шкіл-інтернатів) державної та комунальної форми власності здійснюється на конкурсній основі.

    -3.1. Конкурсне приймання дітей,  які вступають до 1-го  класу спеціалізованої  школи  (школи-інтернату),  проводиться у терміни, визначені навчальним закладом,  у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

     -3.2. Співбесіда   з   дитиною,  яка  вступає  до  1-го  класу спеціалізованої   школи   (школи-інтернату),   повинна    включати виконання  спеціальних  діагностичних  завдань для перевірки рівня загального  розвитку  дитини,  її  функціональної  готовності   до систематичного   навчання   та  здатності  до  вивчення  дисциплін відповідно до спеціалізації закладу.

          Такі завдання   розробляє   педагогічна   комісія  на  основі матеріалів,  запропонованих  центрами  практичної   психології   і соціальної   роботи   (психологічними   службами), та  затверджує директор навчального закладу за погодженням з відповідним  органом управління освітою.»

Кожна дитина, якій на 1 вересня 2017 року , як правило, виповниться 6 років має право взяти участь у конкурсному відборі з метою визначення рівня загального  розвитку  дитини,  її  функціональної  готовності   до систематичного   навчання   у  1 класі спеціалізованої школи.

Конкурсний відбір буде проходити таким чином:

-      Перед початком конкурсу батьки реєструються і отримують два бланки: один бланк робочий для дитини, на якому вона буде виконувати запропоновані завдання, а другий бланк - для оформлення результатів конкурсу.

-    Дитина отримує бланк, в якому виконує запропоновані завдання. Важливо, щоб батьки не втручались в роботу дитини, не коментували і не робили підказок щодо виконання завдань чи відповідей на запитання, оскільки це впливає на об'єктивність результатів.

-     Процедура виконання дітьми практичних завдань  до 30  хвилин. Разом з практичним психологом працюють вчителі початкових класів. Під час усієї співбесіди важливо дотримуватись послідовності апробації методики, оскільки так можна отримати додаткову інформацію про рівень загального  розвитку  дитини,  її  функціональної  готовності   до систематичного   навчання   та  здатності  до  вивчення  дисциплін відповідно до спеціалізації закладу.

-   Впродовж усієї співбесіди дитина спілкуватиметься не більше, ніж з 3 особами конкурсної комісії, включаючи практичного психолога.

 -  Батьки постійно супроводжуватимуть дитину  під час конкурсу. Інформацію про кількість балів батьки отримають одразу по закінченню співбесіди.

Критерії визначення рівня загального  розвитку  дитини,  її  функціональної  готовності   до систематичного   навчання:

-   Завдання для визначення рівня загального  розвитку  дитини,  її  функціональної  готовності   до систематичного   навчання   відповідають віковим особливостям дітей та вимогам щодо проведення конкурсного прийому дітей 6 – 7 років у школу.

-  Завдання та методики діагностичної програми розглянуті та обговорені на методичному об’єднанні вчителів початкових класів школи, затверджені директором навчального закладу, перевірені та узгоджені з науково-методичним центром  районного управління освіти Дніпровського району м.Києва.

- Усі методики є класичними і стандартизованими, валідними, активно використовуються на практиці педагогами та психологами в роботі з дітьми 6 – 7 років.

При роботі з дітьми дошкільного віку проводиться комплексне психолого-педагогічне обстеження з метою визначення рівня загального  розвитку  дитини,  її  функціональної  готовності   до систематичного   навчання.

Готовність дитини до навчання є оцінкою трьох компонентів:

1. Фізіологічна зрілість, рівень фізичного розвитку, біологічний вік (особливості розвитку на етапі дошкільного дитинства, темп розвитку, стан соматичного здоров’я)

2. Сформованість вольових зусиль, мотиваційна готовність, розвиток мислення, мови, уваги;

3. Соціальна готовність ( потреба дитини спілкуватися з іншими дітьми, вміння поступитися своїми інтересами інтересам й умовностям дитячих груп, здатність до виконання соціальної ролі школяра, знання норм поведінки).

Тест №1"Ступінь психосоціальної зрілості"- визначає кругозір дитини

Тест №2 "Знайди відмінності" - виявляє рівень розвитку спостережливості.

Тест №3 "Десять слів" - допомогає вивчити довільне запам'ятовування і слухову пам'ять, а також стійкість уваги та вміння концентруватися.

Тест №4 "Четвертий - зайвий" - допомагає виявити уміння узагальнювати, логічне, образне мислення.

Тест №5 "Складання розповіді по малюнкам" - використовується психологами для виявлення рівня розвитку мовлення, логічного мислення.

Тест №6 «Оцінка фонематичного слуху» -дозволяє перевірити готовність дитини сприймати матеріал наслух та успішно вивчати іноземні мови.

Комплексне психолого-педагогічне дослідження  відбувається в присутності батьків.

Бажаємо найкращих успіхів!

Ми вам раді в «ЕКОНАДі»!

Правила конкурсного приймання:  

 
Зараз на сайті: 1 гість


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"