НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


18.11.2017
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
Лист подяка депутатам Надрукувати Надіслати електронною поштою

Чи задумуємося ми хоч інколи над такими поняттями як доброта, милосердя, благодійність? Мабуть, в наш час все частіше і частіше. І не тільки у зв'язку із подіями, що відбуваються на сході країни, а й через те, що в будь-який час, в будь-якому місці і за будь-яких оставин ми маємо пам'ятати, що кожен з нас - Людина. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі та безкорисливі помічники. Багато років поспіль НВК № 30 «ЕКОНАД» пишається дружбою і співпрацею з депутатами Київської міської ради від фракції Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» Странніковим Андрієм Миколайовичем та Росляковим Віталієм Валерійовичем.

Колектив педагогів та батьківської громади, учні а також адміністрація НВК № 30 «ЕКОНАД» м.Києва висловлюють найтепліші слова подяки за вагомий внесок у покращення матеріально-технічого стану нашого навчального закладу.

Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні й розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Надаючи допомогу, ці люди дарують не просто матеріальні цінності, а радість та надію, віддають себе дітям, які потребують небайдужого повсякденного піклування та уваги. Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

З подякою і повагою, коллектив батьків, педагогів та учні НВК № 30 «ЕКОНАД» м. Києва.

 
< Попередня   Наступна >


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"