НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


17.01.2018
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
Олімпійський урок за участю справжніх зірок сучасного гандболу. Надрукувати Надіслати електронною поштою

09.09.2016 в рамках проведення Олімпійського тижня, учні 2-3 класів НВК №30 «ЕкоНад»  познайомилися з одним із видів спорту, який в 1936 році був уперше включений в олімпійську програму ХІ Літніх Олімпійських ігор в Берліні, а саме гандбол.

Гандбол – це універсальна спортивна гра, яка має спільні корені з футболом і баскетболом, а з атлетизму мало в чому поступається регбі.

Якщо досконало оволодіти технікою і тактикою гандболу, а також вивчити правила гри, то можна не тільки домогтися високих спортивних показників, але надбати необхідні знання, вміння та навички,які використовують в інших видах спорту. Про це учні дізналися поспілкувавшись зі справжніми зірками сучасного гандболу.

На Олімпійському уроці були присутні такі гості: Наталія Ляпіна, заслужений майстер спорту України, бронзова призерка Олімпійських ігор в Афінах, срібна призерка чемпіонату Європи, багаторазова чемпіонка України; Володимир Леонтьєв, майстер спорту, тренер команди майстрів Супер Ліги «ЦСК»; Юрій Мелешко, майстер спорту, старший тренер спеціалізованого ліцею м.Києва; Віктор Коноплястий, майстер спорту, представник Європейської федерації гандболу, суддя міжнародної категорії; Володимир Мірошниченко координатор гандбольного проекту; Світлана Конопляста доктор наук, професор, доцент кафедри університету ім. Драгоманова та Вадим Переверзєв тренер-методист.

А вихованці ліцею продемонстрували елементи тренування та гри.


 
< Попередня   Наступна >
Зараз на сайті: 2 гостей


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"