НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


18.01.2018
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
Профоріентаційна робота Надрукувати Надіслати електронною поштою
 

 

  

 

 

 

Для тих, хто хоче здобути сучасну вищу економічну та управлінську освіту Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» в 2017 році запрошує на навчання за освітнім ступенем «Бакалавр» на Факультет економіки та управління за двома напрямками:

·        «Національна економіка»,спеціалізація;

·        «Публічне управління та адміністрування»спеціальність.

Одержані знання, вміння та навички дають змогу працювати: в міністерствах, комітетах Верховної Ради України, державних адміністраціях, службах, відомствах, місцевих  органах влади; в міжнародних та вітчизняних організаціях аналітиками, експертами та консультантами з питань економічного розвитку; в закордонних та вітчизняних громадських організаціях, об’єднаннях та фондах фінансистами, комунікаторами; в різних сферах – підприємствах, банківських і фінансових  установах управлінцями, аналітиками, експертами.

Розгорнута інформація  розміщена в буклеті.

Наші контакти

Адреса: 03080, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, каб. 257

Тел.: (044) 456-51-58, (044) 371-61-77

E-mail: kmdu@kneu.edu.ua

Наші веб-сторінки в Інтернет:http://feu.kneu.edu.ua/ua/depts4/mdu/;       

https://www.facebook.com/kneu.kmdu/

 

 

Завідувач кафедри

макроекономіки та державного

управління КНЕУ ім.В.Гетьмана,

професор, доктор економічних наук                                                     І.Й. Малий


 
 
 
 Університет Миколи Коперника в м. Торуні (Польша).
 
Посилання:http://www.umk.pl/ 
 
 
 
 
 
 
Київський національний університет культури і мистецтв

Факультет культурології, випускаюча кафедра музеєзнавства і пам'яткознавства

 

Курс навчання на кафедрі музеєзнавства та пам'яткознавства надає широкі можливості, що відповідають сучасним вимогам освіти в галузі музеєзнавства, пам’яткознавства та експертизи культурних цінностей. Навчання забезпечує фахову підготовку в теорії і практиці музейної справи, охорони культурної спадщини, а також пропонує вивчення курсів з археології, етнографії України, архівознавства, пам'яткознавства, польових досліджень, історії України, історії мистецтва, законодавства, митного права.

Кафедра музеєзнавства та пам'яткознавства під керівництвом завідувача кафедри Олени Миколаївни Гончарової, доктора культурології, професора, здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 6.02027 «Музейна справа і охорона пам’яток історії та культури» спеціалізації «Музеєзнавець, експерт з історико-культурних цінностей» та «Музеєзнавець, організатор екскурсійної діяльності».

Опанування основ навчальних курсів надає можливість професійної реалізації, а також перспективи кар’єрного зростання. Випускники нашої кафедри користуються широким попитом на ринку праці.

 

Випускники кафедри музеєзнавства та пам'яткознавства можуть працювати:

·                 у сфері управління (Міністерстві культури України, державних органах охорони культурної спадщини, підвідомчих установах та організаціях);

·                 у музейних установах, історико-культурних, історико-архітектурних заповідниках (директорами, начальниками відділів, зав- лабораторіями та секторами, науковими співробітниками);

·                 у науково-дослідних інститутах, методичних центрах Національної академії наук України (археологами, пам’яткознавцями), профільних громадських організаціях з охорони культурної спадщини та центрах розвитку культури;

·                 у підрозділах Державної митної служби України (експертами);

·                 у системі освіти (викладачами історії – в середній школі; етнографії, музеєзнавства, памяткознавства – у вищій школі; профільних предметів – у вищих навчальних закладах);

·                 у сфері туризму (екскурсоводами як державних, так і приватних структур, адміністраторами та організаторами екскурсійних турів);

·                 у антикварних і букіністичних салонах (експертами-консультантами).

 

Особливості навчання і викладання

Польові дослідження є базовим компонентом археології з можливостями практики в Києві, різних областях України та Польщі. Додаткової інформації можна отримати, звернувшись на кафедру.

Робота кафедри музеєзнавства та пам'яткознавства спрямована на підготовку спеціалістів у галузі музейної та пам’яткоохоронної справи, які володіють теоретичними і практичними знаннями, вміннями та навичками, високою професійною кваліфікацією.

Застосовуються різні форми навчання, в тому числі семінари, колоквіуми, лекції-демонстрації, практичні заняття, підготовка рефератів, звітів про проведення польових та практичних робіт, захист бакалаврських, магістерських робіт, індивідуальне керівництво дисертаціями.

На кафедрі музеєзнавства та пам'яткознавства працюють висококваліфіковані викладачі, доценти і професори, які забезпечують викладання профільних дисциплін на високому науковому та педагогічному рівнях.

Київський національний університет культури і мистецтв має власну електронну бібліотеку. У головному корпусі університету діє Інтернет-кафе з безкоштовним Wi-Fi, у всіх інших корпусах працюють студентські кафе.

 

Курсова робота й оцінки

Вас навчають у формі лекцій, семінарів під особистим керівництвом викладача. Навчання може включати в себе активні методи, форми демонстрації, презентації, дискусії студента і викладача, практичні заняття на місці навчання і на базах практики (музеї та пам’яткоохоронні установи). Курсова робота оцінюється як самостійне дослідження з обраної студентом теми. За Болонською системою розроблені критерії роботи студента від найкращої оцінки «А».

 

Освітньо-кваліфікаційні рівні кафедри музеєзнавства та пам'яткознавства

·                 «Бакалавр» – 4 роки;

·                 «Спеціаліст» – 1 рік на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр»;

·                 «Магістр» – 1,5 року на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» та освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

 

 

Докладніше про Кафедру музеєзнавства та памяткознавства на сайті:

http://fk.knukim.edu.ua/index.php/kafedras/history-of-ukraine-and-museology

 

Адреса кафедри:

м. Київ, вул. Чигоріна, 14, каб. 65.

Тел./факс (044) 528-85-94

e-mail:  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Ми ВКонтакті:

http://vk.com/club113219624

Ми у Facebook:

https://www.facebook.com/Кафедра-музеєзнавства-та-памяткознавства-1755567154691218/

 
Зараз на сайті: 1 гість


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"