НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


22.11.2017
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
«Казок країна чарівна у гості нас чекає» медіа-квест з Оксаною Кротюк Надрукувати Надіслати електронною поштою
Багато цікавих подій відбувається в районній бібліотеці ім.П.Усенка для дітей, всі вони динамічні, веселі й водночас пізнавальні. Сьогодні діти 1-В класу (класний керівник Цуркан О.В.) НВК №30 «ЕкоНад» вперше прийшли до бібліотеки і одразу потрапили у грайливу, підтоновану легким гумором казку з Оксаною Кротюк - письменницею, літературним редактором журналу «Малятко», автором власного проекту на Українському радіо «Великий світ малого читача», членом Національної спілки письменників України. У цій веселій, сповненій бурхливою фантазією казці можливі були найхимерніші, найнесподіваніші дива.
 

Імідж-зустріч «Ми читаємо, ми зростаємо» з Оксаною Кротюк стала справжньою читацькою розкішшю. Арт-простір щасливого дитинства «Яскравий світ дитячих мрій» занурив дітей у світ веселих, дотепних, красивих віршів. Письменниця презентувала свої книжки «Прилетіла пташечка», «Абетка», «Веселі єноти», «Чорне море й синій кит», «От би мені коника», читала віршики, казочки, розглядала з дітьми чудові ілюстрації до книжок, відповідала на запитання дітлахів.

Родзинкою зустрічі став майстер-клас «Готуємось до свята». Школярі з цікавістю слухали про давні традиції святкування Великодня, а також ділилися власними розповідями. Найцікавішою для них була розповідь про писанкарство, після якої діти долучилися до власної роботи - розмальовки Великодніх писанок, які вони з ентузіазмом розфарбували кожен по-своєму. Так приємно – берегти і виконувати святкові традиції свого роду, а також вигадувати власні, нові і робити світле Великоднє свято ще веселішим!

На згадку маленьким першокласникам дісталися нові позитивні враження від бібліотеки, малюнки, фотографії та книжки з автографом письменниці Оксани Кротюк.


 
< Попередня   Наступна >
Зараз на сайті: 1 гість


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"