НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


22.11.2017
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
«Гріх непростимий Чорнобиль» - екологічне застереження Надрукувати Надіслати електронною поштою
Чорнобиль - це подвиг, пам`ять  і нестерпний біль України. 26 квітня 2017 року минає 31 рік з дня аварії на ЧАЕС. Напередодні цієї трагічної дати в районній бібліотеці ім.П.Усенка відбулася зустріч учнів7-Б класу НВК №30 «ЕКОНАД»  з учасником ліквідації аварії на ЧАЕС - полковником у відставці Мізько Андрієм Олександровичем, який був штурманом МІ-6, саме його екіпаж виконував завдання на ЧАЕС у період з 5 по 12 травня та завідувачкою сектором науково-освітньої роботи Національного музею «Чорнобиль» Супрунчук Олександрою Павлівною.
 

Зустріч розпочалася відеолекторієм «Чорнобиль: події та уроки». Співробітник Національного музею «Чорнобиль» Супрунчук Олександра емоційно та цікаво розповіла про історію техногенної катастрофи, про героїзм пожежників, військових і всіх, хто зумів зупинити пожежу на ЧАЕС, про те, що довгі місяці ліквідатори одягали лише маски й респіратори, які, насправді не могли захистити від радіації, про тих, хто ліквідовував наслідки екологічної катастрофи, навіть ціною власного життя. Спогади «Випромінювання душі» полковника запасу Мізько А.О. – яскравий приклад мужності, відваги, проявлених під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції, діти пересвідчилися скільки зусиль, втрат та страждань перенесли люди, які потрапили в пекло Чорнобиля.

Діалогове вікно «Нам із Землею разом жити» продемонструвало обізнаність та зацікавленість учнів темою Чорнобильської катастрофи, а на завершення заходу вони мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Зона проходить крізь серця», що розповідає про трагічну сторінку у житті нашої країни.


 
< Попередня   Наступна >
Зараз на сайті: 1 гість


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"