НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


24.11.2017
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
Екскурсія учнів НВК №30 «ЕКОНАД» до навчального ангару НАУ Надрукувати Надіслати електронною поштою
24 квітня учні 2-Б класу НВК №30 «ЕКОНАД» разом з класним керівником Єруслановою Валентиною Вікторівною відвідали навчальний ангар НАУ.
 

Професійний механік навчального ангару НАУ провів детальну екскурсію по ангару і показав ракети, бомби, гармати та іншу бойову техніку, а також найбільший в історії авіації біплан. Учні на власні очі побачили цілий парк авіаційної техніки: невеликі літаки, трансконтинентальні пасажирські авіалайнери, старі антикварні моделі і, звичайно, сучасні крилаті машини.

Усі, хто бажав, змогли побувати всередині літака і гелікоптера, посидіти за штурвалом та сфотографуватися на добру пам'ять.

Завдяки тому, що деякі літальні апарати в ангарі знаходяться в розібраному стані, гімназисти більш детально розглянули внутрішній устрій літаків, а також побачили роботу їх механізмів. Окрім цього, вони дізналися про те, що ангар призначений для навчання студентів авіаційних спеціальностей на справжніх зразках діючих літальних апаратів та на їх макетах.

Багатьох учасників екскурсії вразив новий, таємничий і захоплюючий світ авіації. Він виявився абсолютно не віртуальним, і викликав непідробний інтерес і бажання дізнатися про нього ще більше, надихнувшись славними сторінками нашої вітчизняної історії авіації.


 
< Попередня   Наступна >


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"