НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


24.11.2017
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
Другий етап хакатону «UNIT School Battle» Надрукувати Надіслати електронною поштою
03 та 04.06.2017 року на базі UNIT Factory та Bionic University пройшов другий етап хакатону «UNIT teens», в якому взяли участь учні НВК №30 «ЕКОНАД».
 

Цього разу перед нашою командою було поставлене складніше завдання. Хакатон складався з трьох завдань: по одному на кожний тип робота. Під час здачі завдань, роботи були запущені у режимі естафети (один за одним):
Перший робот мав якнайшвидше пройти лабіринт;
Другий робот – перевезти якомога більше м’ячиків із одного місця в інший, і коли фінішу досягне перший робот, підібрати м’яч від нього перевезти до визначеного місця та кинути на третього робота;
Після отриманого удару від кинутого м’яча другого робота, робот Ollie (Оллі) мав проїхати певну дистанцію та зупинитися у визначеному місці.

Після закінчення естафети, команди приступили до наступних завдань: запрограмувати робота Ollie на проходження 2-х різних за складністю маршрутів. У першій частині завдання необхідно було проїхати по визначеному маршруту, не перетнувши ліній жовтого кольору та зупинитися у червоній зоні.

У другій частині завдання на іншому маршруті потрібно було не перетнути ліній жовтого кольору, але проїхати по лініям синього кольору та зупинитися в червоній зоні. При цьому не можна було декілька разів перетнути одну й ту ж саму лінію синього кольору (знімали штрафні бали).

І третій останній конкурс полягав у тому, що одночасно роботи всіх 4-х команд на обмеженому колі мали збити прапорці кольору своєї команди. Бали мала змогу заробити лише та команда, яка першою зіб’є прапорці своєї команди.

Після закінчення хакатону відбулося нагородження команд. За результати змагань наша команда посіла ІІ місце, набравши 27 балів.

Усі учні, які брали участь у хакатоні мають змогу відвідати та попрацювати у Fablab Fabricator (наразі понад 1100 лабораторій по всьому світу).


 
< Попередня   Наступна >
Зараз на сайті: 1 гість


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"