НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


18.01.2018
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
Слава козацька вічно жива Надрукувати Надіслати електронною поштою
Святкування Дня українського козацтва символічно збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, адже з давніх-давен Богородиця вважається покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.
 

Козак в уявленні українця — це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України.

Тому напередодні цього національного свята традиційними вже стали для НВК №30 «ЕКОНАД» спортивно-патріотичні ігри «Козацькі забави», в яких беруть участь учні 5-х класів. Щоб стати справжніми козаками хлопці повинні пройти випробування: шикувались в загони, озвучували реєстровий список козаків, представляли свій козацький девіз та прапор, змагалися між собою у силі та витримці, тлумачили слова з козацького вжитку та писали листи коханій. А дівчата, чекаючи повернення своїх козаків, ліпили вареники, прасували рушники рублем та качалкою, носили воду коромислом та вдягали національний одяг.

А ще у цей день учні вітали батьків-учасників антитерористичної операції на сході України, підготувавши їм святковий концерт.


 
< Попередня   Наступна >


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"