НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


18.01.2018
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
ЗВІТ Надрукувати Надіслати електронною поштою

28  жовтня у приміщені ВНЗ « Університет економіки та права «КРОК»» відбулись майстер-класи з економічної грамотності: «Маркетингові ходи супермаркетів» та «Сімейний бізнес».

 

У майстер-класах активну участь взяли учні 9 -11 класів нашої гімна-зії (керівник групи Легка А.Є.).

Під час першого з них вони дізналися про 15 типових хитрощів, зав-дяки яким супермаркети значно збільшують не тільки обсяги своїх при-бутків та продажів, а також рівень витрат покупців на непотрібні речі. Молоді економісти зрозуміли, як бути раціональним споживачем, ефек-тивно використовувати свої кошти та час, плануючи та здійснюючи покуп-ки.

Другий майстер-клас надихнув талановитих молодих дослідників на розуміння того, що сімейний бізнес посідає важливе місце в економіці ба-гатьох країн світу. Він забезпечує стабільний прибуток, робочі місця і ро-звиток країни. Правильно побудований бізнес – це мистецтво, що поєднує в собі гарну ідею, надійні інвестиції та вдало розподілені ролі в команді. Деякі учні замислилися над власними хобі, які можна перетворити на бізнес, і ще над 11-ма ідеями для започаткування власної справи та над 5-ма запропонованими ідеями для пошуку фінансування для майбутнього бізнесу.

Юним економістам сподобались яскраві та змістовні мультимедійні презентації. Вони ділилися з ведучим власними ідеями, відповідали на йо-го численні запитання. Атмосфера на освітньому заході панувала дружня та творча. Найбільш активні учасники майстер-класів отримали маленькі сувеніри на згадку.


 
< Попередня   Наступна >


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"