НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


17.01.2018
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
Всесвітній день прав людини Надрукувати Надіслати електронною поштою
День прав людини,  який відзначається в пам'ять про оголошення Генеральною Асамблеєю  ООН  у 1948 році Загальної декларації прав людини відзначають 10 грудня. З нагоди цієї дати з 1 по 12 грудня у НВК №30 "ЕКОНАД" м.Києва триває декада правознавства.
 

8 грудня учні 1-11 класів стали учасниками Всеукраїнського уроку «Права людини». Під час Єдиного уроку учні дізналися, що серед 18 творців тексту Загальної декларації прав людини, був і українець – академік Володимир Михайлович Корецький. Народжений у Катеринославі (зараз м. Дніпро) вчений, який закінчив Харківський університет, є автором головної, першої статті Декларації: «Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах. Вони наділені розумом і совістю і повинні діяти один щодо одного в дусі братерства», презентували своє бачення найбільш актуальних правових питань, обговорили проблеми порушення прав людини у освітньому закладі, у побуті, в Інтернеті та шукали шляхи їх вирішення.

Урок був проведений з використанням різних форм роботи в черговий раз закликав молодих громадян будувати стосунки у дусі рівноправності, поваги до людської гідності та Батьківщини.


 
< Попередня   Наступна >
Зараз на сайті: 1 гість


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"