НВК № 30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва


21.01.2018
Головне меню
Оперативна інформація
Наша гімназія - наша Надія
Адміністрація
Студійні центри
Розклад уроків
Конкурсне приймання
ГАШ
ПАШ ЮНЕСКО
Проекти
Міжнародний благодійний фонд ім. Я. Мудрого
Гімназійне самоврядування - школа демократії
Психологічна служба НВК
Інформація для батьків
Список членів Батьківської Ради НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва
Організація харчування у НВК
Дистанційне навчання
Профорієнтаційна робота
Зміцнення матеріально-технічної бази НВК
Розширений пошук
Контакти
Участь НВК№30 « ЕкоНад» у семінарі-практикумі «Я – митець, я – лідер, я – майбутнє» Надрукувати Надіслати електронною поштою
13грудня команда учнів 9-х класів на чолі з вчителем Бочкарьовою Л.А. взяла участь у семінарі-практикумі «Я – митець, я – лідер, я – майбутнє», який відбувся в сш №49.
 

Гаслом семінару став вислів англійського психолога Керол Дуек : «Я вмію вирішувати проблеми, тому спробую зробити ще що-небудь.» Під час семінару учні взяли участь у грі-імпровізації та створили «візитку школи», де зазначили, якою повинна бути сучасна школа .

Прослухали лекцію про концепцію мислення зростання і фіксованого мислення, закріпивши знання в командній грі, яка вказала на лідерські якості учасників. Наприкінці тренінгу відбулась гра «Новачок в класі»: учні створили коло та повинні були кидати фрукти та овочі за певною схемою, домовляючись щодо своїх дій.

Завданням кожного етапу практикуму було виявлення та усвідомлення свого особистого лідерського потенціалу. Саме тому тренер разом з учнями підводили підсумки кожного етапу та вказували на плюси та мінуси лідера, аналізували свої бажання та прагнення, пошуку ефективних рішень, спрямованих на майбутнє кожного з учасників заходу.


 
< Попередня   Наступна >
Зараз на сайті: 1 гість


© 2015 НВК №30 "ЕкоНад"